Магазин

ФОТО: Сара Мејс без гаќи на „Златна Буба мара“!

ФОТО: Сара Мејс без гаќи на „Златна Буба мара“!

Младата пејачка Сара Мејс, кој стана вистински хит со песната „Врне, врне“, во изминативе два дена е во фокусот на вниманието откако се појавија нејзини фотографии од манифестацијата „Златна Буба мара“ на кои е очигледно дека долната облека ја заборавила дома.

Фотографијата „на големо„ кружи по социјалните мрежи, а не неа преку отворот од високиот шлиц од фустанот на Сара има одличен поглед на меѓуножјето на популарната пејачка.

photo