среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Сара Мејс без гаќи на „Златна Буба мара“!

sara-mejs

Поврзани вести

Младата пејачка Сара Мејс, кој стана вистински хит со песната „Врне, врне“, во изминативе два дена е во фокусот на вниманието откако се појавија нејзини фотографии од манифестацијата „Златна Буба мара“ на кои е очигледно дека долната облека ја заборавила дома.

Фотографијата „на големо„ кружи по социјалните мрежи, а не неа преку отворот од високиот шлиц од фустанот на Сара има одличен поглед на меѓуножјето на популарната пејачка.

photo

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести