петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 2

ФОТО: Се излизга автобус на „Галеб“ Охрид

galeb-izlizgan

Поврзани вести

Оваа фотографија е направена денес околу 18 часот, кога автобусот на Галеб се излизга од коловозот.

Како што пишува Охриднет, нема повредени патници.

Најчитани вести