петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

ФОТО: Се отвори дупка и проголта автомобил во Белград

dupka-na-patot

Поврзани вести

Огромни дупки почнаа да се отвораат на патиштата во Србија. Автомобилот во кој бил белграѓанецот Бојан Тодоровски пропаднал во дупка која се отворила на една од градските улици и притоа возачот бил полесно повреден.

Дупката на улицата се отворила одеднаш, а автомобилот пропаднал во неа со левото тркало.

Во  инцидентот било оштетено ветробранското стакло, а возачот со полесни повреди бил пренесен во болница.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести