понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ФОТО: Се отвори земјата во Бугарија и проголтуваше се пред себе!

1

Поврзани вести

Бугарија зафатена од силно невреме кое предизвика огромни штети.

Во бугарското село Манолич се отвори земјата, а дупката проголтувала се пред себе.

111

222

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести