петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ФОТО: Се ожени Кристијан Голубовиќ

567961kristijan-golubovic-01-foto-facebookff

Последни вести

Еден од најголемите балкански криминалци од 90-те Кристијан Голубовиќ (45) се ожени со својата избраничка Ивана, со која очекува бебе.

По желба на Ивана Кристијан не направил голема свадба на која би поканил стотици пријатели. Сепак тој се пофали на социјалните мрежи дека станал сопруг.

– Денес се венчав во црква за прв и последен пат. Им се извинувам на сите кои во голем број би дошле на оваа церемонија, а не ве известив ниту ве поканив, бидејќи мојата невеста не сакаше да правиме голема помпа околу тоа – напиша Кристијан на социјалните мрежи.

Извор: Zazabava.com

Најчитани вести