сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Се подготвува бината за големиот народен собир

SOBRANIE (2)

Последни вести

Денеска пред Собранието на Република Македонија со почеток во 20 часот ќе се одржи масовен народен собир.

Народниот собир е под мотото: МАКЕДОНИЈА СИЛНА!

SOBRANIE1

SOBRANIE2

SOBRANIE3

Најчитани вести