среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Се роди најтемното бебе на светот

bebe

Последни вести

Најцрното бебе се роди во Јужна Африка.

Експертите за него велат дека го држи рекордот за најтемна кожа.

 

 

Најчитани вести