сабота, 29 јули 2017  |  Вести денес: 22

ФОТО: Се слави победата на ВМРО-ДПМНЕ низ цела држава

strumica

Последни вести

ВМРО-ДПМНЕ вечерва во 22:45 часот подготвува голема прослава на победата во Скопје.

Во меѓувреме се слави и во поголемите градови низ Македонија.

strum-4

strum-3

 

 

 

slavenje1

slavenje2

Најчитани вести