петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 39

ФОТО: Се снимаат продолженијата на „Педесет нијанси“

Второто продолжение на филмската сага „Педесет нијанси“, насловена „Педесет нијанси потемно“ во кино салите ќе стигне на Свети Валентин 2017-тата година, а Дакота Џонсон и Џејми Дорнан во моментов се во Франција каде веќе се снимаат сцените од третото продолжение.

50-nijansi-1

Поврзани вести

Второто продолжение на филмската сага „Педесет нијанси“, насловена „Педесет нијанси потемно“ во кино салите ќе стигне на Свети Валентин 2017-тата година, а Дакота Џонсон и Џејми Дорнан во моментов се во Франција каде веќе се снимаат сцените од третото продолжение.

50-nijansi-2

Дакота го привлече вниманието со жолтото бикини, а Џејми со развиените стомачни мускули, за што  цела зима вредно работеше во теретаната.

50-nijansi-6

На филмскиот сет се придруѓи и сопругата на Џејми Амелија, со што ги поби гласините дека е љубоморна на секси сцените на нејзиниот сопруг.

50-nijansi-5

Третото и последно продолжение ќе стигне во кино салите на Свети Валентин 2018-тата година. Треба да се напомене дека во вториот  дел ќе глумат и пејачката Рита Ора која ја толкува улогата на сестрата на Кристијан Греј и Ким Бесинџер, во улогата на поранешната девојка на Греј.

50-nijansi-4 50-nijansi-3 50-nijansi-7

Најчитани вести