среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ФОТО: Се уште не е родено, а веќе е вистински хит!

bebe500

Последни вести

Ова неродено бебенце стана вистински хит уште во утробата на својата мајка.

Момчето го држело палецот нагоре, како да и кажувана мајка си дека се е во ред и дека не треба да се грижи.

„Ова дете е толку кул, а се уште не е родено”, напишал еден корисник на интернет, додека други коментираат дека момчето сигурно ќе биде политичар или рок-ѕвезда.

Оние кои ја виделе сликата од ултразвукот, исто така, забележале дека ова бебе не е само. Мајката потврдила дека чека близнаци.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести