вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 61

ФОТО: Сека Алексиќ како принцеза

Сека Алексиќ подели на Инстаграм фотографии на кои изгледа како пронцеза.

seka-aleksic-1

Последни вести

Сека Алексиќ подели на Инстаграм фотографии на кои изгледа како пронцеза.

A photo posted by Seka Aleksic (@seka_aleksic) on

Пејачката носи тиркизен фустан, инспириран од народната носија на исток, а на главата носи круна. За крај сето тоа го пополни со одговарачки обетки.

A photo posted by Seka Aleksic (@seka_aleksic) on

Сите коментираа дека изгледа совршено.

A photo posted by Seka Aleksic (@seka_aleksic) on

Најчитани вести