вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ФОТО: Секс бомбата на 90-тите и денес изгледа неверојатно

Секс бомбата на 90-тите и денес изгледа неверојатно. Најпознатата русокоса во светот Памела Андерсон (48) на сите им го одзема здивот.

pamela-naslovna

Поврзани вести

Секс бомбата на 90-тите и денес изгледа неверојатно. Најпознатата русокоса во светот Памела Андерсон (48) на сите им го одзема здивот за време на доделувањето на наградите „Vegan Of The Year“. Памела во бел фустан ги маѓепса присутните со нејзиното деколте.

pamela-2

Со пуштена бујна руса коса и природна шминка Памела изгледаше еднакво атрактивно како во времето кога сите мажи воздивнуваа за неа во серијата „Чувари на плажата“.

pamela-1

Познатата русокоса сепак се врати на долгата коса поради критиките за боб фризурата. Сите велеа дека со таква фризура изгледа повозрасно и помалку сексапилно.

Најчитани вести