четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ФОТО: Сексапилната Јелена Розга го покажа задникот

c62f224c-8570-4029-8f92-623ef947072f

Последни вести

Хрватската пејачка Јелена Розга прво ја честиташе Новата година гола од када, потоа го покажа своето деколте, а сега на ред е и нејзиниот задник.

Овојпат Розга облече минијатурнен фустан, но изгледа заборавила да облече гаќички, а фотографијата ја објави на својот Фејсбук профил.

gaki

Најчитани вести