четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ФОТО: Секси и моќно издание на Роузи Хантингтон Вајтли

4

Последни вести

Сексапилната британска манекенка Роузи Хантингтон Вајтли се најде на страниците на списанието „V“.

1

 

3

Таа изгледа неверојатно рекламирајќи успешно панталони и костуми под кои не носи долна облека.

2

 

5

Русокосата ги носи креациите на Ив Сен Лорен, Луј Витон, Томас Маер и многу други, а за создавањето на стилските фотографии се погрижи познатиот моден фотограф Колиер Шор.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести