четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Фото: Секси Јелена Розга

jelena3

Последни вести

Хрватската пејачка Јелена Розга во моментов го снима новиот спот за песната „Животот е чудо“, кој премиерно треба да биде покажан кон крајот на оваа недела.

Погледнете како таа изгледа во новиот спот.

jelena1 (1)

jelena2

jelena3

jelena4

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести