петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 29

ФОТО: Секси Ријана празниците ги помина на плажите во родниот Барбадос

Уште едно блескаво издание на контроверзната убавица од Барбадос.

rijanabarbados

Поврзани вести

Преубавата Ријана ги почести своите обожаватели со провокативни фотографии од нејзниот празничен одмор на родниот Барбадос.

Само неколку дена по спектакуларната празнична забава која ја приреди по повод дочекот на новата 2014 година, Ријана блесна во скапоцени бикини, украсени со 2.600 Сваровски кристали.

Riri posted this pic on Instagram with the caption: 'Yes @charliebymz ...you can most certainly get it!'

Според таблоидите, ова бикини чини околу  1000 долари и е дел од лимитирана, луксузна колекција, но Ријана тврди дека таа ги добила на подарок, директно од дизајнерот Matthew Zink.

To retain its sparkle, the bikini should be handwashed with cold water after each use to remove salt or lotion

Каква и да е приказната зад овој костим за капење, Ријана има тело создадено за него.

И секако не е Ријана ако нема алкохол во рака.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести