сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 15

ФОТО: Секси штипјанка во колекција на Golden Point

9

Последни вести

Штипјанката Вера Хаган ја презентираше новата колекција долна облека на италијанскиот бренд Golden Point преку фото приказна.

На овој начин се прикажани носечките трендови во колекцијата есен/зима 2014 на „Golden Point“. Палетата се врти околу нежни и неутрални нијанси, но присутни се и есенските тонови како бордо и темнозелено, како и класичната црна боја.

Вера изгледа фантастично и навистина плени со својот сексапил. Погледнете…

1

2

3

4

5

6

7

8

10

11 12

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести