Магазин

ФОТО: Секси штипјанка во колекција на Golden Point

ФОТО: Секси штипјанка во колекција на Golden Point

Штипјанката Вера Хаган ја презентираше новата колекција долна облека на италијанскиот бренд Golden Point преку фото приказна.

На овој начин се прикажани носечките трендови во колекцијата есен/зима 2014 на „Golden Point“. Палетата се врти околу нежни и неутрални нијанси, но присутни се и есенските тонови како бордо и темнозелено, како и класичната црна боја.

Вера изгледа фантастично и навистина плени со својот сексапил. Погледнете…

1

2

3

4

5

6

7

8

10

11 12