сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Сексипилната Ријана се соблече за „Вог“

И Рири се соблече за „Вог“!

riri

Поврзани вести

Популарната пејачка, Ријана уште еднаш ги покажа своите заводливи облини. Контроверзната дива позираше  на плажите во Бразил во жешко издание за познатото модно списание „Вог“.

Дваесет и пет годишната убавица од Барбадос се сликаше топлес за ова списание, а фотографиите се направени на островот Агра дос Реис.

Ова не е прв пат Рири да се разголи на мегапопуларните магазини.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести