Магазин

ФОТО: Сексипилната Ријана се соблече за „Вог“

ФОТО: Сексипилната Ријана се соблече за „Вог“

Популарната пејачка, Ријана уште еднаш ги покажа своите заводливи облини. Контроверзната дива позираше  на плажите во Бразил во жешко издание за познатото модно списание „Вог“.

Дваесет и пет годишната убавица од Барбадос се сликаше топлес за ова списание, а фотографиите се направени на островот Агра дос Реис.

Ова не е прв пат Рири да се разголи на мегапопуларните магазини.