четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Селена Гомез се соблече за „Вог“

slena

Последни вести

Пред некое време на интернет и во таблидите се појавија фотографии од одморот на Селина Гомез во Мексико, по што многумина злобно коментираа дека 22-годишната пејачка „нафрлила некој килограм од повеќе“ и дека „се запуштила“.

Но, Селена набрзо им возврати на злобниците објавувајќи фотографија на која е во бикини кои совршено „лежат“ на нејзиното тело, а сега се потруди да објави уште еден „доказ“ дека изгледа одлично.

selena1

Имено, таа се фотографираше за „Вог“ без ниту едно праче облека на себе, само се крпа која ноншалантно паѓа низ нејзиното тело.

Најчитани вести