Магазин

ФОТО: Селфи на Кардашијан во секси бикини

ФОТО: Селфи на Кардашијан во секси бикини

Селфито е се’ поголема атракција, па така и Ким Кардашијан, најпознатата старлета ги почести своите обожаватели со селфи фотографија во екстремно секси бикини кое повеќе открива отколку што покрива.

Вчера таа прво се прошета во кратко фустанче од колекцијата на Кардашијан, а попладнето се фотографираше пред огледало во бикини кое предходно го носеше сестра и Кајли. Па, очигледно е дека сестрите сакаатда се менуваат со гардероба.

Even slimmer: Kim's figure looks incredible in the Versace mansion's reflective surfaces

Таа се пофали со добрата фигура, иако не е јасно како на некои фотографии е подебела од другите?

Is that a magic mirror? KIm Kardashian looks suspiciously slender as she shows off her toned waist for a selfie in Miami on Wednesday

А поинтересно е што папараците ја уловија со мидер за затегнување на задникот.

Doing there job: Kim's Spanx prevent any bumps in her silhouette

Па, не е важно кои се нејзините тајни, важно е што секогаш изгледа добро.

Is that a magic mirror? KIm Kardashian looks suspiciously slender as she shows off her toned waist for a selfie in Miami on Wednesday    Kim Kardashian