петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Селфи на ѕвездите без грам шминка

Како изгледаат славните без шминка?

CameronDiaz1-82404317

Поврзани вести

Навикнати сме да ги гледаме ѕвездите во полн сјај, скоцкани од глава во пети, во скапа облека секогаш од врвни дизајнери, со гламурозна шминка и фризури. Но, велат дека од природното убаво, па така и славните решија да ја покажат својата убавина без грам пудра и вештачки трепки.

Погледнете како изгледаат тие наутро или пред спиење…

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести