вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ФОТО: Семејството Обама „пукна“ од досада на кошаркарски натпревар

obamananatrevar

Поврзани вести

Семејството Обама очигледно не се забавуваше многу на кошаркарскиот натпревар помеѓу тимовите на универзитетите Орегон и Акрон.

Обама и неговото семејство повторно  се хит на социјалните мрежи со своите фотографии од еден кошаркарски натпревар на кои јасно се гледа дека навивачкиот дух им „заспал“.

Познатата двојка, Барак и Мишел  се досадувала за време на натпреварот, а нивните ќерки речиси заспале.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести