сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Серена Вилијамс на Пирели календарот за 2016-та одина

Пирели календарот кој е познат по тоа што секогаш има секси и провокативни фотографии, беше снимен во јули, а јавноста ќе има можност да го види во ноември.

serena-1

Последни вести

Пирели календарот кој е познат по тоа што секогаш има секси и провокативни фотографии, беше снимен во јули, а јавноста ќе има можност да  го види во ноември.

Серена Вилијамс на Пирели календарот за 2016-та одина

Серена Вилијамс на Пирели календарот за 2016-та одина

Најдобрата тенисерка во светот, Американката Серена Вилијамс сними повеќе провокативни фотографии што ќе се најдат на Пирели календарот за 2016-та година.

Таа ја објави веста на социјалните мрежи и истакна деке е среќна што била дел од овој проект.

Најчитани вести