Магазин

ФОТО: Севе во жешко бикини го запали Инстаграм

ФОТО: Севе во жешко бикини го запали Инстаграм

Поп-ѕвездата Северина Вучковиќ се уште одмора на Јадранското Море. Таа минатиот викенд заедно со нејзиното момче Игор Којиќ (28) пристигна во Сплит.

seve-vo-biki-2

Како и секогаш Севе ги известува своите обожаватели за се што прави. Па така и годинешните летни авантури пејачката ги споделува на социјалните мрежи.

Фаталната Севе своите фанови ги развесели со интересна фотографија во жешко бикини.

severina-vo-bikini

– Каде се капеш, каде собираш школки, каде газиш морски ежиња и мали полжави – напишала Северина под фотографијата.

Фановите се воодушевени од нејзиното тело и следеше лавина коментари и комплименти за совршениот изглед и за тоа дека е згодна мајка.