среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Северина го покажа стомачето

severina-igor

Поврзани вести

Северина Вучковиќ ужива со сопругот во Дубаи, а една фотографија го откри нејзиното стомаче и поттикна сомнежи.

1severina

Со оглед дека пејачката неодамна стапи во брак и се очекува да биде бремена, последната фотографија споделена на Фејсбук го открива нејзиното стомаче, па нејзините фанови поставија прашања сакајќи да знаат дали е на пат второто дете.

Најчитани вести