Магазин

ФОТО: Северина и Игор Којиќ за прв пат заедно во јавност

ФОТО: Северина и Игор Којиќ за прв пат заедно во јавност

Северина покажа дека нејзината врска со Игор Којиќ е сериозна и за прв пат се појави заедно со него се појави во јавност.

Којиќ синоќа во центарот на Загреб се дружеше со Северина, но и со голем број други хрватски ѕвезди. Северина на нејзиниот Инстаграм профил објави фотографија на која тие двајца вљубено се гледаат.

„Се исполни мојата животна желба“, напиша Севе.