четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 52

ФОТО: Северина направи „бум“ на Инстаграм

Оваа фотографија ја лајкуваа повеќе од 19 илјади лица, а дали вам ви се допаѓа?

severina

Поврзани вести

Оваа фотографија ја лајкуваа повеќе од 19 илјади лица, а дали вам ви се допаѓа?

Пејачката Северина Којиќ многу внимание посветува на модата, а исто така знае да ја искористи и гардеробата и со неа да го истакне токму она што треба или да го надомести евентуалниот недостаток.

Со оглед на тоа што може да се пофали со одлична фигура, Севе и нема потреба да ја користи облеката за онаа друга причина, но овој пат со својот моден избор направи вистински „бум“ на социјалната мрежа „Инстаграм“.

Nikad ne gledaj unatrag… Dok ti to fotograf ne kaže. 😉 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A photo posted by Severina Kojić (@severina) on

Најчитани вести