петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 53

ФОТО: Северина одговори на гласините дека е бремена

Медиумите во регионот беа преплавени со информацијата дека Северина е бремена, а тааа одлучи да реагира на овие гласини на необичен начин.

seve-dubai

Поврзани вести

Медиумите во регионот беа преплавени со информацијата дека Северина е бремена, а тааа одлучи да реагира на овие гласини на необичен начин.

Пејачката во моментов е на одмор во Субаи заедно со нејзиниот сопруг Игор Којиќ и синот Александар.

Тие постојано објавуваат фотографии од медениот месец на социјалните мрежи, а една од нив предизвика гласини дека пејачката е бремена.

Who run the world? (Girls!) #uae #dubai #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A photo posted by Severina Kojić (@severina) on

-Незнам јас ништо, јас сум овде со велосипед“ , напиша пејачката до фотографијата, на која овој пат вешто го покри стомакот со цвеќе и ја остави јавноста и понатаму да се прашува дали таа по втор пат ќе стане мајка или пак станува збор само за шпекулации.

Најчитани вести