Магазин

Фото: Северина подготвена за настап во Белград, облече само јакна

Фото: Северина подготвена за настап во Белград, облече само јакна

Пејачката Северина Вучковиќ секогаш привлекува внимание во какво издание и да се појави.

Сепак, на последните фотографии кои ги постави на социјалните мрежи Фесјбук и ИНстаграм, Севе отиде еден чекор подалеку.

Имено, пејачката се подготвувала за настап во еден белградски клуб, а својот аутфит го споределила со фановите.

До душа, немала нешто многу од гардеробата да покаже, бидејќи на себе носела само кожна јакна.

На нејзините обожаватели им се допаднал овој стајлинг, но многу се прашуваа дали така навистина ќе пее.

severina-vuckovic-1415914518-51089