Магазин

ФОТО: Северина пожешка од било кога!

ФОТО: Северина пожешка од било кога!

Популарната хрватска пејачка, Северина уште еднаш покажа дека е во топ форма.

Таа на социјалната мрежа на Инстаграм објави фотографија на која ги покажа своите атрибути, при што доби голем број на позитивни коментари од нејзините фанови.

severina