сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Северина пожешка од било кога!

severina-vuckovic-foto-marina-lopicic-1417166746-594065

Поврзани вести

Популарната хрватска пејачка, Северина уште еднаш покажа дека е во топ форма.

Таа на социјалната мрежа на Инстаграм објави фотографија на која ги покажа своите атрибути, при што доби голем број на позитивни коментари од нејзините фанови.

severina

Најчитани вести