четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

ФОТО: Северина и’ пркоси на гравитацијата

Северина Којиќ докажа дека без разлика на годините и работата со која што се занимавате, можете да изгледате како холивудска дива.

severina

Поврзани вести

Северина Којиќ докажа дека без разлика на годините и работата со која што се занимавате, можете да изгледате како холивудска дива.

Нејзините комбинации на облекување се навистина вистинско освежување на естрадата.

17:53 🕦 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A photo posted by Severina Kojić (@severina) on

Но сега, со новата фотографија што ја објави на Инстаграм  ни покажа дека е во завидна форма и дека навистина може да и’ пркоси на гравитацијата.

Најчитани вести