среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 50

ФОТО: Северина со синот се фотографираше на плоштадот во Скопје

severina-skopje

Поврзани вести

Северина со сопругот и со синот  присуствуваше на една венчавка во Скопје, а на Инстаграм сподели фотографии од настанот.

 

Покрај ова Севе ја искористи приликата да се фотографира со синот Александар на плоштадот „Македонија“ пред фонтаната „Воин на коњ“.

Најчитани вести