вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Фото: Северина со ново селфи во машки тоалет

d2dca1576377fd852b431b81852997a2_700x550

Последни вести

Северина почна да оди по стапките на контроверзната Јелена Карлеуша.

И додека со своите настапи го шокираше регионот, пејачката веќе им подготви ново изненадување на фановите.

На социјалните мрежи прикачи фотографија од ноќна забава, но наместо да направи обично селфи таа одлучи да влезе во машкиот тоалет и се сликаше додека непознат маж во позадина уринира.

Изгледа дека девојките навистина сакаат да се забавуваат, како што напиша под фотографијата.

seve-selfie

Најчитани вести