среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 40

Фото: Северина со синот и црвени носиња

10846410_10152981135707053_935841610370759024_n

Последни вести

Популарната балканска пејачка Северина Вучковиќ, на својата фејсбук страница објави фотографија од неа и нејзиниот син.

Под фотографијата таа напиша:

„Забавувајте се, насмејте се и наравите мала работа за поголем и подобар свет. Comic Relief: Red Nose Day- ден кога се е во ред“

Еве како изгледаа

123654

Најчитани вести