Магазин

ФОТО: Северина ве поздравува од пустината

ФОТО: Северина ве поздравува од пустината

Популарната хрватска пејачка Северина ги развесели нејзнините обожаватели со нови фотографии на нејзиниот профил на Инстаграм и тоа со оние на кои се фотографираше со марама на главата, во карактеристичен стајлинг за Блискиот Исток.

Desert Rose 🌹 #uae #dubai #desert #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A photo posted by Severina Kojić (@severina) on

Северина во моментов се одмара во Дубаи, а на една од фотографиите самата себе си се нарече пустинска роза.

UAE Dubai #uae #dubai #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A photo posted by Severina Kojić (@severina) on

Таа новогодишните празници ги помина работно, а сега дојде време за јануарскиот одмор кшто го поминува заедно со сопругот и синот.

Desert Sunset #uae #dubai #desert #sunset #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A photo posted by Severina Kojić (@severina) on