четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 50

ФОТО: Северина во теретана

s1

Последни вести

Згодната пејачка Северина навистина плени со својот секасапил и уште еднаш докажа дека со причина за многумина е секс симбол.

s2

Таа на својот Фејсбук профил објави фотографии на кои се гледа како вежба во теретана, а над истите имаше напишано: „Кога ќе се претворам во G.I.Jane“.

seveeeeeeeeeeee

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести