четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ФОТО: Северина заедно со Тито

seveee

Последни вести

Северина Вучковиќ денешниот ден 25-ти мај, кој во поранешна СФРЈ се славеше како Денот на младоста, реши да го одбележи на необичен начин. Таа на нејзиниот Инстаграм профил објави повеќе фотографии на кои е заедно со Јосип Броз Тито.

seveee_2

Очигледно хрватската пејачка се послужила со фотошоп за да ги направи овие фотографии.

Најчитани вести