недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 7

ФОТО: Шаховски турнир на „Алкалоид“

IMAG0259

Последни вести

Денеска во големата сала на хотел „Континентал“ се одржува шаховскиот турнир на „Алкалоид“. Турнирот е уште во тек а во продолжение погледнете ги фотографиите.

IMAG0207 IMAG0245 IMAG0247  IMAG0262

Најчитани вести