четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 56

ФОТО: Шакира го покажа трудничкото стомаче

shakira_bremena

Последни вести

Популарната колумбиска пејачка Шакира, долго време ја криеше веста за втората бременост со славниот фудбалер на Барселона Жерар Пике.

Пејачката се одлучи за прв пат на Инстаграм да сподели своја фотографија на која се истакнува нејзиното стомаче.

Веста за втората бременост на убавата 37-годишна пејачка ја открија нејзините родители, истакнувајќи дека повторно се работи за момче.

Шакира претходно изјави дека би сакала еден ден да има ќерка, но дека исто така сака и момчиња.

Инаку Шакира и Пике веќе заедно го имаат 21-месечниот син Милан.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести