сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Шеќеринска се вози со луксузен џип

dzip-rada

Последни вести

Заменик претседателот на СДСМ, Радмила Шеќеринска не ја кажа вистината ниту за автомобилот со кој се вози, пренесува Сител. 

 

Имено, таа рече дека не се вози со џип, но фотографиите го докажуваат спротивното.

dzip-rada2

dzip-rada3

dzip-rada4

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести