понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ФОТО: Штипјани дадоа масовна поддршка за полицијата

blagodaram_heroi

Последни вести

Со овации и аплаузи, штипјани дадоа масовна поддршка за македонската полиција и изразија благодарност до припадниците на безбедносните сили.

stip-5

stip-1

stip

Најчитани вести