понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Фото: Што остана од Аудито од синоќешната сообраќајка?

audi

Последни вести

Во синоќешната стравотна сообраќајка која ја потресе скопската населба Аеродром, возило „ауди А3“ беше целосно уништено откако со голема брзина се заби во бандера од улично осветлување.

Сообраќајката се случи синоќа, околу еден часот по полноќ, на крстосницата од булеварот „Јане Сандански“.

soobrakjajka-aerodrom-02_thumb_medium500_334

soobrakjajka-aerodrom-04_thumb_medium500_334

audi-1

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести