недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Сигурни Вивер изгледа одлично и на 65 години

NY: American Ballet Theatre's David H. Koch Theater Opening Night Gala

Последни вести

Без оглед на годините, актерката Сигурни Вивер ќе ве остави без здив. Кралцата на жанрот научна-фантастика се појавила во Њујорк, на премиерата на новиот филм  „Chappie”.

На ѕвездата на „Осми патник“ и се придружил и Хју Џекмен, кој исто така игра во овој филм. Ни атрактивниот актер не разочара со својот моден стил, а  за овој настан се одлучил за елегантен црн костум кој совршено му стои .

 

Најчитани вести