сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Силно невреме го зафати Скопје

nnnnnn

Поврзани вести

Силно невреме пропратено со пороен дожд и грмотевици го зафати главниот град. За кратко време наврнаа огромни количини дожд, а дуваше и засилен ветер.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести