четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Силно невреме во Бугарија

bugarija-500

Последни вести

Бугарија зафатена од силно невреме кое предизвика огромни штети.

Во бугарското село Манолич се отвори земјата, а дупката проголтувала се пред себе

bugarija-1-500

bugarija-2-500

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести