вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Фото: Синхронизирано подигнување на автомобили

10730897_10152335592200194_8111662026914878597_n

Последни вести

Пајак служибите на терен си ја работат сопствената работа, подигнуваат непрописно паркирани автомобили.

На Фејсбук групата „Ѕидот на сообраќајниот срам“, пред неколку минути се појавија фотографии на кои може да се забележи како на улицата Јуриј Гагарин во Капиштец, пајаците синхронизирано ги подигнуваат автомобилите.

Погледнете:

1604859_10152335592165194_1087807123954620841_n

1798533_10152335592255194_3438095092086410120_n

10409783_10152335592300194_611283337388401551_n

Фото: Ѕидот на сообраќајниот срам

Најчитани вести