вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 45

ФОТО: Синот на Мојсоски стана хит на социјалните мрежи

Оваа фотографија со синот на Наумче Мојсоски стана вистински хит на социјалните мрежи.

mojso-500

Поврзани вести

Оваа фотографија со синот на Наумче Мојсоски стана вистински хит на социјалните мрежи.

Наумче Мојсовски вчера го одигра последниот натпревар за македонската репрезентација, a неговите три гола ја однесоа Македонија на Светското првенство во Шпанија. Последниот натпревар на Мојсовски од трибините го следеше неговиот син кој држеше транспарент во рацете: Тати мајсторе!

tati

Најчитани вести