четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Фото: Синот на претседателот Иванов на црвениот тепих со својата девојка

554088_10151677467366158_1994501188_n

Последни вести

Синот на актуелниот претседател на Република Македонија, Ѓорге Иванов, Иван, на овогодинешниото издание на 35-от Интернационален фестивал „Браќа Манаки“ во Битола на црвениот тепих зачекори, наместо со своите родители, со својата девојка.

Иван Иванов, минатата година, на црвениот тепих се појави со своите родители.

ivanov1

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести