Магазин

Фото: Синот на претседателот Иванов на црвениот тепих со својата девојка

Фото: Синот на претседателот Иванов на црвениот тепих со својата девојка

Синот на актуелниот претседател на Република Македонија, Ѓорге Иванов, Иван, на овогодинешниото издание на 35-от Интернационален фестивал „Браќа Манаки“ во Битола на црвениот тепих зачекори, наместо со своите родители, со својата девојка.

Иван Иванов, минатата година, на црвениот тепих се појави со своите родители.

ivanov1