понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Сите гледаат во неа, а има и зошто

viki_1_naslll

Последни вести

Брачната двојка Викторија и Дејвид Бекам, се појавија на забавата на познатиот креатор Александар Меквин. Иако според критичарите, поранешната членка на женската група Спајс грлс, се појави со најлошите „зачадени“ очи што некогаш сте ги виделе, сепак благодарение на нејзината тоалета, таа беше во центарот на вниманието.

viki_1

Викторија за оваа свечена прилика облече црн фустан, а сите погледи беа вперени во нејзиното бујно деколте.

viki_2

Со оглед на тоа што не сме навинкати на провокативните изданија на Викторија Бекам, на гала вечерта можеа да се слушнат разни коментари затоа дека нејзините гради пораснале „преку ноќ“.

Најчитани вести