сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Сите лица на Ким џонг Ун

kim-naslovna

Последни вести

Сите лица на Ким џонг Ун. Некој паметен од западниот свет дошол до оваа фотографија и решил да ја претвори во нешто на што сите може да се насмееме.

kim-1

Добриот стар Ким џонг Ун можеби е остар диктатор, но за луѓето е неисрпна инспирација за шега на интернет. Некој непознат од севернокорејската пропагандна машинерија ја објавила оваа фотографија на нивниот моќен водач, окружен со женски војници кои плачат затоа што се во негово присуство.

Брус Ким Ли

kim-2

Ким стајл

kim-3

Стана глумец

kim-4

Маскиран

kim-5

Малку се занесовме синоќа

kim-6

Црн кромид, црни солзи

kim-7

Оскаровец

kim-8

Сите негови обожаватели

kim-9

Се трансформира во мачка

kim-11

Супер Ким

kim-12

Најчитани вести